| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Internal | Yes |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 418398-001, 991827
Brand: HP
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 625140-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 638516-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 605475-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle