| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Internal | Yes |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: J9F42A, 99105997
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 821824
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 833137
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W127223548
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 06P5776,90P1318,90P1321,32P0734,32P0736,90P1380,90P1383,40K1026
Marca: Lenovo
Riferimento: 619463-001B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: VX-VS07-030
Marca: EMC
Riferimento: 872735-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AP872A-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle