| HDD capacity | 900 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Brand: Seagate
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652625-002-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: C8R26A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 638521-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 404394-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lenovo 900GB SAS 2.5", 900 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle