| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | Fibre Channel |
| Type | HDD |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 60 °C |
| Compatible products | HP StorageWorks 3000 |
| Data transfer rate | 2 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Seagate
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 626162-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 793135-001-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle