| Average seek time | 4 ms |
| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 537820-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 759208-B21, 99107489
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 619463-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 759547-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle