| Component for | Disk array |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 606020-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125834463
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 870792-00199105832
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 504015-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 518194-003-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: ST2000VM002
Brand: Seagate
check_circle
check_circle