| HDD capacity | 10 TB |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Type | HDD |
| Component for | Surveillance system |
| Width | 3.98" (101 mm) |
| Height | 1.02" (26 mm) |
| Depth | 5.75" (146 mm) |
| Weight | 25.4 oz (720 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Data sheet
Specific References
Reference: 492620-B21, 375863-015
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 719424-B21, 821839
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Seagate
Brand: Western Digital
Seagate SkyHawk ST10000VE001, 10 TB, 7200 RPM, 3.5"
check_circle
check_circle