| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 1 |
| HDD interface transfer rate | 3 Gbit/s |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | Serial ATA II |
| Type | HDD |
| Dimensions (WxDxH) | 26.4 x 110.7 x 184.2 mm |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 627117-B21-RFB, 99001848
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507614-B21, 99101881
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507631-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle