| HDD capacity | 900 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Operating voltage | 5 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Reference: W126077305
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99105821
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W129153099
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 867271-B21, 861746-B21, 1069966
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lenovo 900GB SAS 10000RPM 2.5", 900 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle