| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 42D0678,42D0679, 44W2201, 5536, FRU42D0678, 997893
Brand: IBM
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 665749-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 653957-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W129171153
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle