| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | IBM |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 626162-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: QR494A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: ST973452SS
Brand: Seagate
Reference: 858594-B21, 861691-B21, 676981
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99107472
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 384854-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652620-B21, 99106952
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle