HP 146GB SAS, 146 GB, 15000 RPM, 3.5", SAS
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Storage drive adapter included | No |
Reference: AW612A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99105837
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Western Digital
Reference: J9F47A, 99110747
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 717361-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 416127-B21, 443169-003, 462587-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W127219151
Brand: Fujitsu
Reference: 512544-004
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 146GB SAS, 146 GB, 15000 RPM, 3.5", SAS
check_circle
check_circle