Lenovo 73GB SCSI 10000RPM 3.5", 73 GB, 10000 RPM, 3.5", SCSI
| HDD capacity | 73 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Interface | SCSI |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Reference: 761477-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: DG0300BALVP
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Seagate
Reference: 638516-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99000209, 99000209
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lenovo 73GB SCSI 10000RPM 3.5", 73 GB, 10000 RPM, 3.5", SCSI
check_circle
check_circle