| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Reference: 652605-B21, 653950-001, 605734
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507127-TV1
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AG690BR, 454411-001, 454411-001, 422533
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 6099-ACLM
Brand: Lenovo
Reference: AJ735A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 781518-S21-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 360209-010R286778-B21289243-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle