HP 72GB 3G SAS 15K SFF (2.5-inch) Dual Port Enterprise 3yr Warranty Hard Drive, 72 GB, 15000 RPM, 2.5", SAS
| HDD capacity | 72 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Operating voltage | 5 V |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
Reference: W129131393
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 581284-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Seagate
Reference: 881785-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507119-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 480938-001481272-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 72GB 3G SAS 15K SFF (2.5-inch) Dual Port Enterprise 3yr Warranty Hard Drive, 72 GB, 15000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle