| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Interface | Serial ATA |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 761496-001, 846510-B21, 861750-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507119-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 713823-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 790352
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 2616522, 1037453
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: ST1000NM0033
Brand: Seagate
Reference: 504015-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 655710-B21-RFB, 99102180
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 753874-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle