| HDD capacity | 500 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | Serial ATA |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 652589-B21, 606922
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 652564-B21, 641552-001, 597609-001 862119-001 869714-001 872283-
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 454232-B21998004
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: HGST
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU81Y9730402487
Marca: IBM
Riferimento: 653959-001-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle