| Average seek time | 3.8 ms |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Compatible products | ProLiant BL460c Gen8, ProLiant DL360p Gen8, ProLiant DL380p Gen8, ProLiant ML350p Gen8, ProLiant SL250s Gen8 |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 812240
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 870753-B21, 653960-001, 781277
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 005049274 - 005049272 - 005049677 - 005050854 - 005050854 - 0050
Brand: EMC
Reference: 626162-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 300590-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle