| HDD capacity | 450 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Internal | Yes |
Reference: 652564-B21, 606636
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 730709-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 416728-001416728-001428251
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 870755-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 480528-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 619463-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
DELL 450GB SAS 15000rpm, 450 GB, 15000 RPM, 3.5", SAS
check_circle
check_circle