| HDD capacity | 146 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Refurbished | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
Reference: ST9500620NS
Brand: Seagate
Reference: 493083-001, 492620-B21, 492619-002, DG0300BAHZQ, 492620-B21B-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 627114-002, 652611-B21, 99107551
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W127219151
Brand: Fujitsu
Reference: ST3500418AS
Brand: Seagate
DELL GP881-RFB, 146 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle