| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 508010-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 493083-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 00504945300504994300505014400505
Brand: EMC
Reference: FRU81Y9730402487
Brand: IBM
check_circle
check_circle