| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 458930-B21R
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 418398-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 531294-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: ST6000NM0034
Marca: Seagate
Riferimento: W125913688
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 730709-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle