Lenovo 36GB SCSI 15000RPM 3.5", 36 GB, 15000 RPM, 3.5", SCSI
| HDD capacity | 36 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Interface | SCSI |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 569946
Brand: IBM
Reference: 495277-004
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 605474-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 40K1043, 26K5698, 26K5701, 39R7348
Brand: Lenovo
Reference: 834028-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lenovo 36GB SCSI 15000RPM 3.5", 36 GB, 15000 RPM, 3.5", SCSI
check_circle
check_circle