| HDD capacity | 4 GB |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Interface | NL-SAS |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
Data sheet
Specific References
Reference: 493083-001, 492620-B21, 492619-002, DG0300BAHZQ, 492620-B21B-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 872485-B21-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507125-B21507283-001616670-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
DELL 400-ALRT, 4 GB, 7200 RPM, 3.5", NL-SAS
check_circle
check_circle