Lindy 42679, USB 2.0, RJ-45, USB 2.0, Black, Metal, 2.05" (52 mm), 2.36" (60 mm)
| Ports quantity | 4 |
| Host interface | USB 2.0 |
| Hub interfaces | RJ-45, USB 2.0 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product color | Black |
| Housing material | Metal |
| Plug and Play | Yes |
| Width | 2.05" (52 mm) |
| Depth | 2.36" (60 mm) |
| Height | 0.787" (20 mm) |
| Weight | 2.82 oz (80 g) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Cable color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
Data sheet
Specific References
Reference: ST4300MINU3B, K39121EU, 133-72, USB3.0HUB4X, K39121EU, 333-88, G
Brand: MicroConnect
Brand: Biamp
Reference: ST4300MINU3B, K39121EU, 133-72, 507578, MC-USB3.0HUBWETH, 43176
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Reference: W128867681
Brand: Lenovo
Reference: ACH122EUZ, DA-70253, USBHUB-RJ45-2IN1, UA0173A, UA0440
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Lindy 42679, USB 2.0, RJ-45, USB 2.0, Black, Metal, 2.05" (52 mm), 2.36" (60 mm)
check_circle
check_circle