| Type | Compatible |
| Printing colors | Yellow |
| Brand compatibility | Epson |
| Supply type | Single pack |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Color ink cartridges quantity | 1 |
| Width | 1.65" (42 mm) |
| Depth | 3.27" (83 mm) |
| Height | 1.04" (26.4 mm) |
| Weight | 2.26 oz (64 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 31203145000
Brand: Epson
Reference: W128347506
Brand: Brother
Brand: Epson
Reference: C13T04A140
Brand: Epson
Reference: W128279687
Brand: Epson
Reference: 31203145000
Brand: Epson
Reference: W128564825
Brand: Epson
Epson C13S020692, Yellow, 1 pc(s), Single pack
check_circle
check_circle