Lanview MO-ENT-SFP28-DAC-25G-3M, 118.1" (3 m), DAC, SFP28, SFP28
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Cable type | DAC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Ethernet interface type | 25 Gigabit Ethernet |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Enterasys |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Package weight | 1.06 oz (30 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: BR-QSFP-4SFP10G-CU5M
Brand: Lanview
Reference: DL-QSFP28-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-40G-DAC-CU50CM
Brand: Lanview
Reference: AT-QSFP-100G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: EX-100G-AOC-7M
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP28-25G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: ENT-QSFP-40G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-100G-AOC-1M
Brand: Lanview
Lanview MO-ENT-SFP28-DAC-25G-3M, 118.1" (3 m), DAC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle