Lanview MO-ENT-SFP28-25G-AOC-1M, 39.4" (1 m), AOC, OM3, SFP28, SFP28
| Cable length | 39.4" (1 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Fiber optic type | OM3 |
| Cable shape | Round |
| Ethernet interface type | 25 Gigabit Ethernet |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | Enterasys |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: SFP-DAC-AL-10G-C3M
Brand: Lanview
Reference: QSFP-100G-CU3M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP28-25G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: SFP28-DAC-AL-25G-C3M
Brand: Lanview
Reference: BR-QSFP-100G-AOC-20M
Brand: Lanview
Reference: JL489A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: INT-QSFP-100G-AOC-2M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-4SFP10G-CU5M
Brand: Lanview
Reference: ARU-SFP28-DAC-25G-4M
Brand: Lanview
Reference: 10GB-F04-SFPP
Brand: Lanview
Lanview MO-ENT-SFP28-25G-AOC-1M, 39.4" (1 m), AOC, OM3, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle