Lanview MO-HU-SFP28-25G-AOC-3M, 118.1" (3 m), SFP28, SFP28
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Brand compatibility | Huawei |
| Plug and Play | Yes |
| Compliance certificates | REACH, RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: INT-QSFP28-100G-DAC-CU3M
Brand: Lanview
Reference: JNP-QSFP-4X10G-AOC1M
Brand: Lanview
Reference: BR-SFP-H10G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-4SFP10G-CU10M
Brand: Lanview
Reference: DEM-SFP-AOC3M
Brand: Lanview
Reference: AT-DAC-QSFP28-2CU
Brand: Lanview
Reference: AT-DAC-QSFP0.5CU
Brand: Lanview
Reference: DL-SFP28-AOC-10M
Brand: Lanview
Lanview MO-HU-SFP28-25G-AOC-3M, 118.1" (3 m), SFP28, SFP28
check_circle
check_circle