Lenovo 0B47089, 7.87" (0.2 m), Mini DisplayPort, HDMI, Male, Female, Straight
| Cable length | 7.87" (0.2 m) |
| Connector 1 | Mini DisplayPort |
| Connector 2 | HDMI |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Refresh rate at maximum resolution | 30 Hz |
| Product color | Black |
| Connector gender | Male/Female |
| Certification | CB, CE, ICES, KC, VCCI, EMC, C-Tick, FCC, BSMI |
| Weight | 1.41 oz (40 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Data sheet
Specific References
Reference: HDMI-VGA8, HD2VGAE2, 0B47069, 03X6574, NP031AA
Brand: MicroConnect
Reference: HDMI-112-K, HDMI-112D, HDMI-112AD, HDMI-112, IC-51580, AK-330300
Brand: MicroConnect
Reference: NP031AA, NP031AA#ABB, X1B84AA#ABB, H4F02AA, H4F02AA#AC3, 470-ABZ
Brand: MicroConnect
Reference: DP-HDMI104
Brand: MicroConnect
Reference: AK-330300-030-S
Brand: Microconnect
Reference: HDMI-116D, HDMI-116AD
Brand: MicroConnect
Reference: DP-3050, IC-51959, DP-HDMI-500
Brand: MicroConnect
Reference: VC985-AT, VC986-AT
Brand: MicroConnect
Reference: HDMI-24-K, HDMI-24B-K, HDMI-24B, HDMI-24, W125916771
Brand: MicroConnect
Lenovo 0B47089, 7.87" (0.2 m), Mini DisplayPort, HDMI, Male, Female, Straight
check_circle
check_circle