Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Purple, Purple, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
| Product color | Purple |
| Material | Plastic |
| Length | 5.91" (150 mm) |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Quantity per unit | 20 |
| Width | 0.394" (10 mm) |
| Height | 0.197" (5 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
Reference: J-262-7425J
Brand: Brady
Reference: J-261-7425J
Brand: Brady
Reference: 032602
Brand: Brady
Reference: SCNC-23 0-9, 133443
Brand: Brady
Reference: A55-17-483
Brand: Brady
Reference: 032505
Brand: Brady
Reference: THT-7515LL-348-YL
Brand: Brady
Reference: 312162
Brand: Brady
Reference: 620330
Brand: Brady
Reference: 032151
Brand: Brady
Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Purple, Purple, Plastic, 5.91" (150 mm), 20 pc(s), 0.394" (10 mm), 0.197" (5 mm)
check_circle
check_circle