| Type | Battery |
| Brand compatibility | DELL |
| Number of battery cells | 3 |
| Battery capacity | 42 Wh |
| Weight | 22.9 oz (650 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 3.15" (80 mm) |
| Package depth | 7.87" (200 mm) |
| Package height | 1.57" (40 mm) |
| Package weight | 22.9 oz (650 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N1110, 45N1112, 45N1113, 45N1773, 45N1111, 45N1109, FRU45N1109
Brand: CoreParts
Reference: 843534-121, 843534-1C1, 844199-855, HSTNN-IB7J, S004XL, SO04038X
Brand: CoreParts
Reference: 4ICR17_65, AK.004BT.097, AL12A32, AL12A72, KT.00407.001, KT.0040
Brand: CoreParts
Reference: KT.00403.025, KT.00403.034, KT.004B3.025, AL15A32, _4ICR17_65
Brand: CoreParts
Reference: 1588-3366, AA-BP1TC6W, AA-PB6NC6W, AA-PB6NC6W_E, AA-PB6NC6W_US
Brand: CoreParts
Reference: LI AI06096XL-PR
Brand: HP
DELL 9W9MX, Battery, DELL
check_circle
check_circle