Leitz iLAM UDT, Transparent, EVA (Ethylene Vinyl Acetate), Polyethylene terephthalate (PET), Glossy, A4, 8.74" (222 mm), 12.2" (309 mm)
| Product color | Transparent |
| Material | EVA (Ethylene Vinyl Acetate), Polyethylene terephthalate (PET) |
| Surface finish | Glossy |
| Format | A4 |
| Width | 8.74" (222 mm) |
| Depth | 12.2" (309 mm) |
| Height | 2.13" (54 mm) |
| Weight | 8.91 lbs (4.04 kg) |
| Quantity per pack | 100 pc(s) |
Reference: W129161215
Brand: DJI
Reference: MR922
Brand: MediaRange
Reference: W129021050
Brand: Belkin
Leitz iLAM UDT, Transparent, EVA (Ethylene Vinyl Acetate), Polyethylene terephthalate (PET), Glossy, A4, 8.74" (222 mm), 12.2" (309 mm)
check_circle
check_circle