ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
  • ICA-LCD-100BK
ICA-LCD-100BK
Techly
13-30", 10 kg, VESA 75x75/100x100
Tasse incluse
Consegna in 4-5 giorni
Quantità
In magazzino
223 Articoli
Descrizione
  • Suitable for installation on poles with diameters between 28 and 60 mm
Specifiche
Design
Product colourBlack
Ergonomics
Angle of rotation360 °
Swivel angle180 °
Turn angle30 °
Mounting
Maximum weight capacity10 kg
Mounting typeDesk
Panel mounting interface100 x 100/75 x 75 mm
Other features
Screen size compatibility13 - 30 "
VESA mountingYes
Vendor information
Brand NameTechly
Warranty1
Dettagli del prodotto
223 Articoli
Nuovo
Scheda tecnica
Schnittstelle für Schalttafeleinbau
100 x 100/75 x 75 mm
VESA-Montage
Yes
Maximale Traglast
10 kg
Befestigungsart
Desk
Drehwinkel
30 °
Brand Name
Techly
Warranty
1
Produktfarbe
Black
Schwenkwinkel
180 °
Kompatibilität mit Bildschirmgröße
13 - 30 "
Riferimenti Specifici
ean13
MPN
ICA-LCD-100BK
16 altri prodotti della stessa categoria:
RGOVLCA4TWSI
Marca: R-Go Tools
RGOVLCA4TWSI
R-Go Tools RGOVLCA4TWSI, Morsa, 9 kg, 61 cm (24"), 81,3 cm (32"), 100 x 100 mm, Nero
Più RGOVLCA4TWSI
In magazzino
Marca: Ergotron
LX Series 45-241-224 monitor mount / stand 86.4 cm (34") Clamp/Bolt-through Black LX Series 45-241-224, Clamp/Bolt-through, 11.3 kg