| Bytes per sector | 512e |
| Component for | PC/Laptop |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Interface | Serial ATA III |
| SSD capacity | 480 GB |
| SSD form factor | 2.5" |
| Storage drive adapter included | Yes |
| Storage drive adapter type | 2.5" - 3.5" |
| Brand Name | Dell |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle