| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4520DN, TD-4550DNWB |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Thermal print head |
| Layers per pallet | 7 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 5 pz |
| Pallet gross height | 14.94 cm |
| Pallet gross weight | 115300 g |
| Products per pallet | 350 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 35 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 590821, 888-302-1
Marca: CoreParts
Riferimento: 1400-202017, 1400-202450G
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle