| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | RJ-3035B und RJ-3055WB |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Battery |
| Layers per pallet | 10 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pz |
| Pallet gross height | 18.5 cm |
| Pallet gross weight | 406800 g |
| Products per pallet | 1920 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 60 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 690232
Marca: HP
Riferimento: 074201-004, 203-778-001
Marca: CoreParts
Riferimento: RM1-1298-000CN, FM2-6707, RM1-1298-000CN
Marca: Canon
Riferimento: 94ACC1376, 94ACC1377, BT-10
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle