| Brand compatibility | Cisco |
| Certification | MSA |
| Compatible products | Cisco GLC-BX10-U |
| Easy to install | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| RoHS compliance | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -45 - 75 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 85 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Number of products included | 1 pz |
| Digital Diagnostics Monitoring (DDM) | Yes |
| Duplex system | Full |
| Fiber optic connector | LC |
| Fiber ports quantity | 1 |
| Interface type | SFP |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 20000 m |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | No |
| Rx wavelength (min) | 1550 nm |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Single-mode fiber (SMF) supported | Yes |
| Tx wavelength (min) | 1310 nm |
| Brand Name | Lanview |
| Warranty | 5 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 02315202
Marca: Lanview
Marca: Cambium Networks
Riferimento: 7G17A03540
Marca: Lanview
Riferimento: AFBR-5710PZ
Marca: Lanview
Riferimento: MMA1B00-E100
Marca: Lanview
Riferimento: PAN-SFP-PLUS-SR, PLUS-SR-ST
Marca: Lanview
Riferimento: 330-2405, 407-10942
Marca: Lanview
Riferimento: WS-5486_, 30-0703-02
Marca: Lanview
Riferimento: JG325A, JH231A
Marca: Lanview
check_circle
check_circle