| Certification | MSA |
| Compatible products | Adder SFP-SM-LC-10G |
| Easy to install | Yes |
| Form factor | Small form factor |
| Hot-Plug support | Yes |
| Hot-swap | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| RoHS compliance | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -45 - 75 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 85 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Duplex system | Full |
| Maximum data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Maximum transfer distance (Single-mode) | 10000 m |
| Rx wavelength (min) | 1310 nm |
| SFP transceiver standard | LR |
| Wavelength | 1310 nm |
| Brand Name | Lanview |
| Warranty | 5 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: TXM431-LR
Marca: Lanview
Riferimento: WS-5486_, 30-0703-02
Marca: Lanview
Riferimento: JH232A
Marca: Lanview
Marca: AMG
Riferimento: TRAN-QSFP28-SR4
Marca: Lanview
Marca: AMG
Riferimento: FG-TRAN-LX, FN-TRAN-LX, FR-TRAN-LX
Marca: Lanview
Riferimento: 02310SNN
Marca: Lanview
Riferimento: MGBIC-08
Marca: Lanview
Riferimento: E40GQSFPLR
Marca: Lanview
Riferimento: TEG-MGBSX
Marca: Lanview
check_circle
check_circle