| Brand compatibility | HP |
| Certification | MSA |
| Compatible products | HP JD090A |
| Easy to install | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| RoHS compliance | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -45 - 75 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 85 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Number of products included | 1 pz |
| Digital Diagnostics Monitoring (DDM) | Yes |
| Duplex system | Full |
| Fiber optic connector | LC |
| Fiber ports quantity | 1 |
| Interface type | SFP |
| Maximum data transfer rate | 155 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 40000 m |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | No |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Single-mode fiber (SMF) supported | Yes |
| Wavelength | 1310 nm |
| Brand Name | Lanview |
| Warranty | 5 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 57-1000117-01, XBR-000163, 88Y6416, 45W0501
Marca: Lanview
Riferimento: 10GB-LR-SFPP
Marca: Lanview
Riferimento: 407-BBWQ
Marca: Lanview
Riferimento: SRX-XFP-10GE-SR
Marca: Lanview
Riferimento: 40GB-ESR4-QSFP
Marca: Lanview
check_circle
check_circle