| Backlight | No |
| Component for | Laptop |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 672612-081 672631-B21, 99101823
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 466440-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 370-AEVP, 370-AEVP-RFB, HMAA8GR7AJR4N-XM, M393A8G40CB4-CWE, P2MY
Marca: CoreParts
Riferimento: 99110916
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 397413-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99112627
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle