| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0HMA42GR7MFR4N-TF-RFB
Marca: Dell
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KCP424SS6_4
Marca: CoreParts
Riferimento: KAC-VR313S_2G, KVR1333D3N9_2G
Marca: CoreParts
Riferimento: KTM2759K2_8G, 41Y2767 _2PCS_, 41Y2768, FRU 40T7980, 0646A042
Marca: CoreParts
Riferimento: 835955-B21, 99106391
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Samsung
Riferimento: 99108967
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle