| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 507610-B21, 517183
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 718302-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 861688-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 504015-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W129153099
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle