| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 768788-004-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 480938-001481272-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AG691B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 286716-B22
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 657753-007-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: ST2000NM0001
Marca: Seagate
Riferimento: 713831-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle