Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Compatible products | D2500sb/ProLiant DL360 Gen10/ProLiant DL380 Gen10/ProLiant DL560 Gen10 |
| Component for | Server |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Quantity | 1 |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 787335-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 06P5776,90P1318,90P1321,32P0734,32P0736,90P1380,90P1383,40K1026
Marca: Lenovo
Riferimento: EF0450FARMV-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Riferimento: 619286-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AJ872A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 347708-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle