| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 3 Gbit/s |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Dimensions (WxDxH) | 317.5 x 215.9 x 165.1 mm |
| Size (imperial) | 12.5 " |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 619286-003-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 516814-B21-RFB, 516810-001, 99000446
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 418398-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Riferimento: E2D56A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 801888-B21, 673246
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle