| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Chassis type | SFF |
| Internal | Yes |
| Mounting | Horizontal |
| Product colour | Multicolour |
| Swing handle for easy carrying | Yes |
| USB powered | No |
| USB required | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 00504945300504994300505014400505
Marca: EMC
Riferimento: 693689-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 861590-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 872842-B21, 804534
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 861594-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0ST3600057SS-EQ-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 99107001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle