| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Chassis type | SFF |
| Internal | Yes |
| Mounting | Horizontal |
| Product colour | Multicolour |
| Swing handle for easy carrying | Yes |
| USB powered | No |
| USB required | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 695995-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 3R-A4952-AA-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 418398-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 834028-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: H6Z87A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 834031-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 454273-001, 99000211
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle