Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD interface transfer rate | 3 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
| Hot-Plug support | Yes |
| Size (imperial) | 7 " |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 718162-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 601178-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 005050148-RFB V3-VS07-040
Marca: EMC
Riferimento: W125913688
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 870759-B21, 99105323, 677469
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 454273-001B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 725548
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W129096502
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W127367412
Marca: Fujitsu
check_circle
check_circle