| HDD capacity | 72 GB |
| HDD interface transfer rate | 3 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 693687-S21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 652564-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 818365-B21,653948-001, 872485-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 518022-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 801888-B21, 673246
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Riferimento: 504015-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 516826-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 375698-003
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle